سامانه مدیریت و نوبت دهی آنلاین آرایشگران

سامانه مدیریت آرایشگران
سامانه مدیریت و نوبت دهی آنلاین آرایشگران

این برنامه رایگان می باشد و برای مدیریت مشتریان آرایشگران طراحی شده.

شما می‌تونید بدون محدودیت در هر ساعت و از هرجایی از کشور در معرض دید مشتریان اطراف خود قرار بگیرید، امکانات و خدمات شما را مشاهده کنند و از شما در خواست نوبت کنند و شما میتوانید مدیریت کنید تمامی نوبت های درخواستی خود را و زنگ هشدار برای نوبت های مهم تنظیم کنید.

همچنین شما میتوانید برای مشتریانی که از طریق برنامه درخواست نوبت نکرده اند، نوبت سلفی ثبت کنید (خودتان به لیست نوبت ها اضافه کنید) تمامی امکانات موفرفری رایگان میباشد.

این برنامه برای بانوان، آقایان و حیوانات طراحی شده است و امکان حضور در محل مشتری را نیز برای شما فراهم میکند.

با ثبت نام کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری در کمتر از 2 دقیقه از آرایشگران موفرفری باشید.

امکانات برنامه: رایگان بودن تمامی امکانات برنامه ثبت آرایشگر آقایان، بانوان، حیوانات این برنامه مجزا از آرایشگاه است و هر آرایشگر میتواند یک حساب برای خود داشته باشد.

(در این صورت می تواند در هر آرایشگاهی به راحتی از حساب موفرفری خود استفاده کند) افرادی که اصلاح سر، گریم عروس و داماد، کاشت ناخن، میکاپ و هر نوع فعالیتی در زمینه آرایشی دارند میتوانند از این برنامه استفاده کنند نوبت دهی به مشتریان نوبت دهی سیار (حضور آرایشگر در محل مشتری) نمایش آرایشگران به مشتریان اطراف نوبت دهی سلفی (اضافه کردن مشتریانی که از طریق موفرفری مشتریان نوبت نگرفته اند به لیست برنامه کاریی) پشتیبانی آنلاین (ارسال سوالات، مشکلات، نظرات خود به تیم پشتیبانی) ایجاد هشدار نوبت برای نوبت هایی که در برنامه کاری هستند مسدود کردن مشتریانی که باعث ایجاد مزاحمت میگردند.

تماس با مشتریانی که از شما نوبت گرفته اند سیستم حسابداری پیشرفته مسریابی یا درخواست تاکسی آنلاین برای نوبت هایی که سیار هستند (حضور در محل مشتری) موفرفری قابلیت ارائهٔ خدمات در کل کشور ایران را دارد.

درصورتی که خارج از ایران هستید میبایست اپراتور تلفن همراه شما جزو اپراتور های ایران باشد و ساعت دستگاهتان با ساعت رسمی کشور ایران یکسان باشد.

.

به اشتراک بگذارید